جراحی زیباییزیبایی

کاربرد ابدومینوپلاستی

کاربرد ابدومینوپلاستی یا کاربرد تامی تاک

کاربرد ابدومینوپلاستی یا کاربرد تامی تاک که یک جراحی زیبایی لاغری است و چربی های اضافه شکم را حذف کرده و پوست اضافی ناحیه شکم را جدا می کند ، برای افراد با شکم بزرگ است نه کسانی که اضافه وزن عمومی بدن دارند .

در این جراحی علاوه بر تخلیه چربی اضافی ناحیه شکم – پهلو ، ماهیچه ها و عضلات ضعیم شکم و پهلو سفت می شوند که حاصل عمل یک شکم کوچک با پوست یک دست و پهلوهای باریک می باشد .

روش های زیادی برای لاغری وجود دارد که رژیم غذایی صحیح و ورزش منظم یکی از سالم ترین و بهترین روش های لاغری است اما بسیاری از افراد چاق نمی توانند با این روش ها وزن خود را کم کنند یا اراده قوی برای انجام مداوم این دستورالعمل ها ندارند به همین دلیل روش های کمکی برای جلوگیری از عوارض چاقی و بیماری های وابسته به آن (مثل بیماری های قلبی – درد مفاصل) توسط متخصصان معرفی شده است .

اگر داشتن مشکل اضافه وزن مربوط به کل بدن باشد ، روش هایی مثل بالون معده یا اسلیو معده می تواند مناسب باشد چراکه در این روش ها اندازه معده کوچک شده و نمی تواند مانند سابق غذا در خود جای دهد و این امر به مرور زمان منجر به کم شدن غذای بیمار و لاغری او می شود .

چاقی موضعی چیست؟

به تجمع چربی در نواحی خاص مثل شکم ، پهلو ، ران و … گفته می شود و چون این چربی ها مقاوم هستند ، آب کردن آنها کار سخت و زمان بری می باشد . روشش های مختلفی برای حذف چربی های موضعی بدن وجود دارد که معروفترین شان روش لیپوماتیک یا پیکرتراشی است .

کاربرد ابدومینوپلاستی
کاربرد ابدومینوپلاستی

لیپوماتیک را می توان در تمام قسمت های بدن استفاده کرد و نتایج مطلوبی گرفت اما پس چرا باید از ابدومینوپلاستی برای چربی های شکمی استفاده کرد؟ جواب واضح است زیرا بعد از لیپوماتیک اگر حجم چربی حذف شده زیاد باشد با لایه ای از پوست های چروک مواجه خواهید شد اما در تامی تاک هم چربی حذف می شود ، هم پوست اضافه جدا می شود و هم کمر باریک می شود .

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
بستن