پوست و موجراحی زیباییزیبایی

هایفوتراپی برای چه افرادی مناسب است

هایفوتراپی برای چه افرادی مناسب است

هایفوتراپی برای چه افرادی مناسب است ؟ این روش برای افرادی مناسب است که پوست آنها تا حدی “شل شده” که قابل مشاهده است و حس می‌کنند استحکام و سفتی پوستشان کاهش یافته است. افتادگی ابرو و یا پلک اغلب اولین نشانه “پیری” پوست است. به طور معمول افراد سی ساله و بالاتر که دارای شل شدگی خفیف تا متوسط پوست هستند، متقاضیان مناسبی برای هایفوتراپی می‌باشند.

این تکنیک، افتادگی خفیف تا متوسط پوست شل و یا ضعیف شده را برطرف می‌سازد و به طور خاص، از طریق ترمیم و جوان‌سازی عمیق پوست، موجب لیفت ابرو و پیشانی می‌شود که این به نوبه خود باعث کاهش پوست اضافی، نمایان شدن فرم اصلی چشم‌ها و بهبود ظاهر کلی و جوان‌تر شدن صورت می‌شود. هایفو تراپی علاوه بر لیفت کامل صورت برای لیفت گردن، قفسه سینه، بازوها، آرنج، شکم، ران‌ها و زانوها نیز انجام می‌شود.

مردان متقاضیان بسیار خوبی برای هایفوتراپی هستند، زیرا این روش نیاز به دوره بهبودی و نقاهت ندارد و این اجازه را می‌دهد تا افراد بتوانند بلافاصله به فعالیت‌های روزانه خود بازگردند به این دلیل، هایفوتراپی یک روش مناسب است.

هایفوتراپی چه مشکلاتی را برطرف می‌کند؟

  • لیفت و سفت شدن پوست گونه
  • لیفت فک و چانه
  • کاهش چروک و خطوط عمودی گوشه‌های لب
  • بهبود خط چانه و رفع غبغب
  • سفت شدن پوست و لیفت پیشانی
  • لیفت و بالا کشیدن ابرو
  • بهبود و صاف شدن بافت پوست
هایفوتراپی برای چه افرادی مناسب است
هایفوتراپی برای چه افرادی مناسب است

آیا هایفوتراپی روشی ایمن است؟

با دستگاه اولتراسوند متمرکز با شدت بالا (HIFU)، دستیابی به نتایج بسیار عالی برای رفع غبغب و چانه، بهبود خط خنده، کاهش چین و چروک‌های کنار چشم و سفت شدن و جوان سازی پوست در مناطق هدف امکان‌پذیر شده است. تا کنون هایفوتراپی برای صدها هزار نفر از مردم در سراسر جهان مورد استفاده قرار گرفته است.

آیا هایفوتراپی با درد همراه است؟

عوارض هایفو بسیار اندک است. میزان احساس درد و ناراحتی این درمان از شخصی به شخص دیگر متفاوت است. بیشتر بیماران مرحله دریافت انرژی گرمایی را به خوبی تحمل می‌کنند. هر درد یا ناراحتی همراه با این روش، موقتی بوده و معمولاً فقط در طی عمل بروز خواهد کرد.

وضعیت بیمار پس از هایفوتراپی چگونه است؟

هیچ‎گونه دوره نقاهت و بهبودی مرتبط با این روش غیر تهاجمی وجود ندارد، بنابراین بیماران قادرند بلافاصله فعالیت‌های روزانه خود را از سر بگیرند. اغلب پس از درمان، بیمار متوجه نتایج فوری و محسوسی در سفتی پوست خود می‌شود.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
بستن