تغذیه و تناسب اندامزیبایی

نوشیدنی چربی سوز با زنجبیل

نوشیدنی چربی سوز با زنجبیل

زنجبیل ریشه ای است که طعمی تند و حالتی ترد دارد و خواص زیادی برای سلامتی دارد که یکی از فواید زنجبیل، توانایی آن در کاهش وزن و از بین بردن چربی های دور شکم است به همین دلیل در این مقاله به درست کردن نوشیدنی چربی سوز با زنجبیل پرداخته ایم. روش مصرف زنجبیل برای چربی سوزی فقط با ساخت نوشیدنی نیست و می توان خود زنجبیل را در کنار غذاها مصرف کرد و یا به عنوان ادویه به غذاها اضافه نمود اما ما در این مقاله قصد داریم چند ترکیب خوشمزه برای زنجبیل معرفی کنیم.

نوشیدنی های چربی سوز با زنجبیل

  • شربت لیمو ترش و زنجبیل : یک عدد زنجبیل تازه را پوست کنده، به چند قسمت تقسیم کنید و داخل مخلوط کن بریزید سپس آب 3 یا 4 عدد لیموترش را به زنجبیل اضافه کرده و شروع به میکس کنید در پایان یک لیتر آب اضافه کرده و دوباره با هم مخلوط کنید. یک ظرف در بسته بردارید و یک سوم آن را شیره انگور بریزید سپس تکیه های یخ را اضافه کنید سپس چند برش لیمو بگذارید و در آخر مواد داخل میکسر را از صافی رد کرده و به این ظرف اضافه کنید و در ظرف را بسته و تکان دهید
  • چای لیموترش و زنجبیل : 5 سانتی متر از ریشه زنجبیل را با یک یک لیتر آب جوش مخلوط کنید و در ظرف را بگذارید سپس 30 میلی لیتر آب لیموترش را به همراه 5 میلی لیتر عسل به ظرف اضافه کنید هچنین می توانید به جای آب جوش چای سبز استفاده کنید.
نوشیدنی چربی سوز با زنجبیل
نوشیدنی چربی سوز با زنجبیل
  • نوشیدنی زنجبیل و خیار : هشت فنجان آب را داخل یک کاسه بزرگ بریزید سپس یک خیار را خرد کرده و به آب اضافه کنید. 100 گرم زنجبیل را به داخل کاسه رنده کنید و چند برگ تازه نعناع به کاسه اضافه کنید. لیمو ترش هم مثل زنجبیل خاصیت چربی سوزی دارد و خوب است که یک عدد لیموترش را در ورقه های نازک برش دهید و به کاسه اضافه کنید. در نهایت کاسه را برای یک روز کامل در یخچال بگذارید. این نوشیدنی را برای 4 شب پشت سر هم قبل خواب بنوشید و بعد از استراحت چند روزه دوباره مصرف این نوشیدنی را از سر بگیرید.

 

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
بستن