پوست و موزیبایی

میسلار واتر چیست

میسلار واتر چیست

میسلار واتر چیست ؟ micellar water یک محصول بهداشتی برای پاک کردن صورت است که از ملوکولی به نام سورفکتانت تشکیل شده که سر آن به سمت آب و دم آن به سمت روغن (میسل) است. این میسل ها قادر به به دام انداختن ناخالصی ها، کثیفی ها و سبوم اضافی هستند. محلول‌ های میسلار نیازی به شستشو ندارند زیرا ناخالصی‌ های به دام افتاده توسط پد پنبه‌ ای پاک می‌ شوند. 

میسلار واتر مناسب برای هر نوع پوستی است (چه پوست های خشک، حساس، مستعد آکنه یا پوست های مختلط) و می تواند به عنوان آرایش پاک کن، تونر یا یک بخش ثابت از روتین پوستی شما باشد. ساختار سبکی دارد و پوست را چرب یا خشک نمی کند البته برخی از میسلار واترها توسط کمپانی سازنده با یکسری محصولات محافظتی پوست ترکیب می شوند که به هنگام خرید می توانید برچسب آن را مطالعه نمایید.

فرآیند گام به گام استفاده از میسلار واتر

  1. ابتدا در محلول را باز کرده و کمی از آن را به پنبه بزنید. همانطور که گفتیم میسلار ترکیب آب و مسیل (روغن) است به همین دلیل بخش آب دوست محلول به پنبه می چسبد
  2. در مرحله بعد پنبه که خیس شده را روی پوست بکشید. میسل ها در این مرحله آرایش، چربی، آلودگی و هر چیزی که روی پوست ببینند را جذب خود می کنند
  3. سپس ناخالصی ها به لطف میسل ها روی پد پنبه ای می چسبند و وقتی که دیدیم پنبه کثیف شده آن را دور می اندازیم
  4. ممکن است با یک بار پوست تمیز نشود پس این مراحل را تا جایی که پوست تمیز شود، تکرار کنید
میسلار واتر چیست
میسلار واتر چیست

این که چند بار در روز می توان از این محصول استفاده کرد، کاملا به شمای مصرف کننده بستگی دارد یعنی هرچند بار که احساس می کنید پوستتان باید تمیز شود. میسلار واتر طوری طراحی شده که به تنهایی برای پاک کردن صورت کافی است و نیازی به شوینده و تونر دیگری نیست.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا