پوست و موزیباییماسک

ماسک مو برای رشد سریع مو

ماسک مو برای رشد سریع مو

همه خانم ها دوست دارند موهای سالم و بلند داشته باشند چراکه موها نقش زیادی در زیبایی چهره دارند و ما در مقاله ماسک مو برای رشد سریع مو چند ماسک طبیعی و خانگی را به شما آموزش می دهیم. سعی می کنیم ماسک هایی را معرفی کنیم که با مواد طبیعی قابل یافت در هر خانه ای تهیه می شوند و نیاز به جستجو و هزینه زیاد ندارند. سعی کنید طبق دستورالعمل ماسک را درست کنید و بهتر است هر باری که ماسک را تهیه می کنید برای مصرف یکبارتان باشد.

آموزش ماسک مو خانگی برای رشد سریع مو

  1. یک عدد تخم مرغ را با یک قاشق عسل و یک قاشق روغن زیتون ترکیب کنید تا محلولی یک دست به دست آید و دو بار در ماه این ماسک را به موهایتان بزنید و سپس با آب ولرم بشویید. این ترکیب باعث نرمی و درخشندگی بیشتر موها می شود و تقریبا چیزی حدود 2 اینچ در 3 ماه رشد خواهد داشت.
  2. یک پیاز بزرگ را رنده کنید و از صافی رد کنید تا یک قاشق غذاخوری آب پیاز به دست آید سپس زنجبیل تازه را رنده کنید تا یک قاشق غذاخوری آب زنجبیل به دست آید در نهایت آب پیاز و آب زنجبیل را با یک قاشق روغن زیتون و یک عدد زرده تخم مرغ مخلوط کنید. از این ماسک دو بار در هفته و برای نیم ساعت استفاده کنید و سپس موهایتان را با آب ولرم و کمی آبلیمو بشویید زیرا آبلیمو به از بین رفتن بوی پیاز از موها کمک می کند و چنانچه این میزان از ماسک موهایتان را پوشش نمی دهد با همین مقیاس اندازه ها را دو برابر کنید.

    ماسک مو برای رشد سریع مو
    ماسک مو برای رشد سریع مو
  3. یک عدد تخم مرغ بزرگ را با 5 قاشق ماست و 5 قاشق روغن زیتون و یک قاشق پودر قهوه مخلوط می کنیم سپس ماسک را با فرچه به موهایمان می زنیم و بعد از 45 دقیقه موها را با شامپو می شوییم. این ماسک علاوه بر رشد باعث ضخامت مو می شود.
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
بستن