بهداشت و سلامتسلامت جنسی

روش های تقویت قوای جنسی

تقویت قوای جنسی با مواد طبیعی

کیفیت رابطه جنسی تاثیر زیادی در بهبود رابطه زناشویی و سلامتی بدن دارد به همین دلیل بسیاری از افراد به دنبال روش های تقویت قوای جنسی خود هستند. نتایج تحقیقات انجام شده نشان می دهد که برخی از مواد طبیعی به افزایش میل جنسی کمک می کنند بنابراین شما می توانید به جای استفاده از داروهای شیمیایی از آن ها استفاده نمایید. جهت کسب اطلاعات بیشتر تا پایان این مطلب همراه ما باشید.

افزایش میل جنسی با زنجبیل

مصرف زنجبیل یکی از بهترین روش های افزایش میل جنسی می باشد. این ماده طبیعی جریان خون را بهبود بخشیده و علاوه بر تقویت قوای جنسی برای سلامت قلب و عروق نیز مفید می باشد. برای استفاده از این روش کافی است یک قاشق چایخوری زنجبیل خورد شده را به یک فنجان آب جوش اضافه کرده و پس از 5 دقیقه میل نمایید.

تقویت قوای جنسی با موز

موز یکی دیگر از مواد طبیعی موثر در تقویت قوای جنسی می باشد. این میوه گرمسیری سرشار از کربوهیدرات است که می تواند انرژی را شما افزایش دهد. همچنین مواد معدنی آرامش بخش موز مانع از گرفتگی عضلات می شود. بنابراین سعی کنید هر روز یک عدد موز میل نمایید.

افزایش میل جنسی با موز

افزایش میل جنسی با سیر

سیر یک ماده طبیعی شگفت انگیز با خواص فراوان است که یکی از آن ها افزایش میل جنسی می باشد. محققان ثابت کرده اند که با خوردن سیر از تشکیل رسوبات چربی در داخل دیواره شریان ها از جمله شریان آلت تناسلی جلوگیری می شود. هر روز صبح یک حبه سیر به صورت ناشتا میل نمایید. همچنین می توانید سیر را به غذاهای خود اضافه کنید.

تقویت قوای جنسی با کوینو

کوینو سرشار از پروتئین و فیبر است که همین امر تاثیر زیادی در بالا ماندن سطوح انرژی بدنتان دارد چرا که بدن زمان زیادی را صرف هضم فیبر آن می کند. بسیاری از افراد از کوینو در وعده غذایی صبحانه و یا میان وعده استفاده می کنند.

افزایش میل جنسی با اسفناج

اسفناج راز افزایش میل جنسی بسیاری از افراد می باشد. هنگام مصرف اسفناج اسید آمینه به نیتریک اکسید تبدیل شده و باعث حفظ نعوظ می شود. همچنین نیتریک اسید تاثیر زیادی در رشد عضلانی و بهبود ریکاوری دارد. بنابراین قرار دادن اسفناج در رژیم غذایی خود را فراموش نکنید.

تقویت قوای جنسی با دانه چیا

دانه چیا حاوی مقدار زیادی پروتئین، چربی های سالم و فیبر است که تمامی این موارد به افزایش انرژی بدن کمک می کنند. برای استفاده از این روش کافی است این ماده را روی ماست و یا کوکی ریخته و میل نمایید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا