خانه / وبلاگ / درمان خانگی سیاهی آرنج و زانو با روش های سریع و موثر
درمان خانگی سیاهی آرنج و زانو
درمان خانگی سیاهی آرنج و زانو

درمان خانگی سیاهی آرنج و زانو با روش های سریع و موثر

درمان خانگی سیاهی آرنج و زانو با استفاده از مواد طبیعی و موثر

رنگ پوست آرنج و زانو به دلایل مختلفی تیره می شود که جلوه خوبی هم ندارد بنابراین در این بخش می خواهیم به توضیح روش های درمان خانگی سیاهی آرنج و زانو بپردازیم. بسیاری از خانم ها به دلیل تیرگی آرنج و زانوهایشان لباس های باز نمی پوشند. اگر شما نیز جزء این دسته از افراد هستید نگران نباشید شما می توانید با استفاده از روش های خانگی بدون هزینه این مشکل را حل کنید. در ادامه این مطلب چند مورد از روش های رفع تیرگی آرنج و زانو با طب سنتی آورده ایم با ما همراه باشید.

روش های رفع تیرگی آرنج و زانو با طب سنتی

1 _ درمان سیاهی آرنج و زانو با ماسک زردچوبه

برای تهیه این ماسک به میزان مساوی زردچوبه ، شیر و عسل نیاز دارید. مواد را با یکدیگر ترکیب کرده و به مدت 20 دقیقه بر روی نواحی مورد نظر قرار دهید و در نهایت پوستتان را با آب ولرم شست و شو دهید. تا زمان حصول نتیجه دلخواه هفته ای یکبار این کار را انجام دهید.

زردچوبه و شیر هر دو خاصیت روشن کنندگی پوست دارند عسل نیز به درمان خشکی پوست کمک می کند.

2 _ از بین بردن تیرگی آرنج و زانو با سیب زمینی

اگر اهل استفاده از ماسک های پوست باشید حتما می دانید که سیب زمینی یک سفید کننده قوی پوست محسوب می شود.

در این روش کافیست برش های سیب زمینی را روی آرنج و زانوهایتان بمالید و پس از 15 دقیقه می توانید پوستتان را با آب ولرم بشویید. برای گرفتن نتیجه دلخواه هر روز از سیب زمینی استفاده کنید.

درمان خانگی سیاهی آرنج و زانو
درمان خانگی سیاهی آرنج و زانو

3 _ رفع سیاهی آرنج و زانو با سرکه سیب

یکی دیگر از روش های درمان خانگی سیاهی آرنج و زانو استفاده از سرکه سیب می باشد. سرکه سیب با خاصیت اسیدی که دارد یک لایه بردار قوی به شمار می رود.

در این روش باید سرکه را با مقدار کمی آب مخلوط کنید تا رقیق شود سپس پنبه را به سرکه آغشته کرده و روی پوستتان بمالید. 15 دقیقه صبر کنید تا مواد به خورد پوستتان برود و در نهایت پوستتان را با آب ولرم بشویید. شما می توانید هفته ای سه بار از این روش استفاده کنید.

حتما ببینید

درمان خانگی گودی زیر چشم

درمان خانگی گودی زیر چشم

درمان خانگی گودی زیر چشم : ماسک دور چشم طبیعی در این بخش می خواهیم …

دیدگاهتان را بنویسید