تغذیه و تناسب اندامزیبایی

حرکات ورزشی برای سفت شدن بازو

حرکات ورزشی برای سفت شدن بازو

بازوهای شل و افتاده به خصوص در خانم هایی که دوست دارند در لباس های آستین کوتاه یا بدون آستین زیبا و جذاب دیده شوند، به یک چالش تبدیل شده است. با انجام حرکات ورزشی برای سفت شدن بازو حتی در خانه هم می توانید به بازوهای زیبا و سفت دست یابید. راه های مختلفی برای رسیدن به سایز مناسب و برطرف کردن شلی پوست وجود دارد مثل انجام جراحی زیبایی لیفت بازو یا براکیوپلاستی که نتیجه مناسبی هم دارد اما بهترین اقدام ورزش کردن است که ما هم آن را توصیه کرده و آموزش می دهیم.

شنای روی میز یا نیمکت

اگر به دنبال راهی برای تقویت بالاتنه خود هستید، پیشنهاد می کنیم این حرکت را طبق عکس زیر روزانه 3 دوره 20 تایی تکرار کنید. پس از مدتی شاهد تغییراتی در بازوهای خود می شوید در حقیقت چربی های اضافی بازوها از بین می رود و بازوها عضلانی و سفت می شوند که بسیار جذاب است.

شنای روی میز یا نیمکت
شنای روی میز یا نیمکت

حرکت دیپ نیمکت برای سفت کرن بازو

این ورزش موجب تحریک عضلات سه سربازو می شود و لازم است طبق عکس زیر روزانه 3 دوره 20 تایی این حرکت را تکرار کنید. در طول اجرای حرکت، سینه را بیرون داده و کتف ها را از عقب به هم نزدیک کنید و از قفل کردن آرنجها خودداری کنید.

حرکت دیپ نیمکت برای سفت کرن بازو
حرکت دیپ نیمکت برای سفت کرن بازو

حرکت پشت بازو با کش

ابتدا پای راست خود را بر روی کش قرار داده و سر دیگر آن را با دست چپ خود به عقب بکشید سپس زانوی راست خود را خم کرده و پای چپ را نیز یک قدم به عقب ببرید و بدون اینکه کمرتان خم شود کمی از ناحیه لگن به سمت جلو بیایید. طبق عکس زیر روزانه 3 ست 20 تایی این حرکت را برای هر دست تکرار کنید و در حین انجام حرکت، بازوهای تان صاف بوده و کف دست هایتان در سمت عقب قرار گیرد.

حرکت پشت بازو با کش
حرکت پشت بازو با کش

امروزه سبک زندگی غلط و عدم تحرک کافی در کنار تغذیه نامناسب، اضافه وزن و چاقی را به همراه دارد. چاقی علاوه بر تناسب اندام سلامت شما را نیز به خطر می اندازد پس بهتر است در کنار انجام این حرکات ورزشی با یک کارشناس تغذیه برای رسیدن به وزن ایده آل مشورت کند و سرخود اقدام به رژیم گرفتن نکنید. بسیاری از کسانی که سرخود رژیم می گیرند معمولا اشتباهات رایجی در رژیم لاغری شان دارند زیرا داشتن یک برنامه صحیح غذایی نیازمند کمک گرفتن از یک کارشناس تغذیه می باشد.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
بستن