خانه / وبلاگ / جراحی بینی فانتزی یا عروسکی
جراحی بینی فانتزی
جراحی بینی فانتزی

جراحی بینی فانتزی یا عروسکی

جراحی بینی فانتزی یا عروسکی چیست؟

به طور کلی عمل بینی به دو شکل فانتزی و طبیعی انجام می شود در این مطلب می خواهیم در رابطه با جراحی بینی فانتزی ( عروسکی ) صحبت کنیم. امروزه بسیاری از خانم ها و آقایان برای رفع عیوب بینی شان به انجام جراحی بینی اقدام می کنند در این میان برخی از افراد علاوه بر رفع عیوب دوست دارند بینی شان کمی قوس دار و سر بالا شود.

تفاوت جراحی بینی طبیعی و فانتزی :

فاصله بین لب و بینی باید حداقل 90 درجه و حداکثر 105 درجه باشد. در جراحی بینی طبیعی این فاصله 90 درجه و در عمل بینی عروسکی با توجه به میزانی که می خواهیم بینی قوس داشته باشد تا 105 درجه می باشد. این نکته را در نظر باشید که اگر این فاصله بیشتر از 105 درجه شود بینی از حالت زیبای خود خارج شده که در اصطلاح به آن بینی خوکی می گویند.

جراحی بینی فانتزی
جراحی بینی فانتزی

عمل بینی نیمه فانتزی چیست؟

بینی کوچک ، قوس دار و سربالا از خصوصیات بینی فانتزی هستند. حال ممکن است فردی تمام این خصوصیات را نخواهد به عنوان مثال دوست دارد بینی سر بالایی داشته باشد اما بینی کوچک با سایر اعضای صورت وی هماهنگی ندارد که این مورد در آقایان بسیار شایع می باشد. عمل بینی نیمه فانتزی که چیزی بین ، بینی طبیعی و فانتزی است برای این دسته از افراد بسیار مناسب می باشد.

 بینی فانتزی یا عروسکی برای چه افرادی مناسب نمی باشد؟

بینی های گوشتی به دلیل پوست ضخیمی که دارند به سختی کوچک می شوند علاوه بر این احتمال باقی ماندن جای زخم و بخیه بر روی بینی گوشتی نسبت به بینی استخوانی بیشتر است. همچنین افرادی که اعضای صورتشان درشت است مانند آقایان کاندیدای مناسبی برای داشتن بینی کوچک نمی باشند چرا که عدم هماهنگی بینی با سایر اعضای صورت نه تنها جلوه خوبی ندارد بلکه از زیبایی چهره کم می کند.

حتما ببینید

جراحی اسلیو معده

جراحی اسلیو معده – مزایا و معایب ؟

جراحی اسلیو معده یک روش جراحی برای درمان بیماری چاقی است. بیماری چاقی که در …

دیدگاهتان را بنویسید