جراحی زیباییزیبایی

جراحی بینی طبیعی چیست؟

عمل زیبایی بینی : جراحی بینی طبیعی

در این مطلب می خواهیم در رابطه با جراحی بینی طبیعی صحبت کنیم. امروزه بسیاری از خانم ها و حتی آقایان به زیبایی ظاهر خود اهمیت می دهند به همین دلیل سعی دارند تا با انجام انواع جراحی زیبایی عیوب چهره خود را برطرف کرده و زیبایی صورت خود را دو چندان کنند. یکی از شایع ترین جراحی های زیبایی صورت عمل بینی می باشد. به طور کلی عمل زیبایی بینی به دو مدل طبیعی و فانتزی تقسیم می شود. در عمل بینی طبیعی تنها عیوب بینی مانند قوز بینی ، انحراف تیغه بینی ، بزرگ بودن بینی و غیره برطرف می شود و هیچ قوسی روی بینی ایجاد نمی شود به همین دلیل بینی ظاهر طبیعی خود را حفظ کرده و بسیاری از افراد متوجه نمی شوند که شما بینی خود را عمل کرده اید.

جراحی بینی زنان

امروزه بسیاری از خانم هایی که برای انجام عمل بینی اقدام می کنند دوست دارند بینی شان حالت طبیعی خود را حفظ کرده و تنها عیوب آن برطرف شود. بنابراین جراح باید به فاصله لب و بینی دقت کند چرا که اگر این فاصله بیش از 90 درجه شود با ایجاد قوس ، بینی از حالت طبیعی خارج می شود.

جراحی بینی طبیعی
جراحی بینی طبیعی

جراحی بینی مردان

اجزای صورت آقایان نسبت به خانم ها درشت تر و استخوانی می باشد و همین امر جذبه بیشتری به چهره آقایان می دهد. حفظ این جذبه برای آقایان بسیار حائز اهمیت است به همین دلیل آن ها دوست ندارند تا با کوچک شدن و یا سربالا شدن بیش از حد بینی چهره شان حالت مردانه خود را از دست بدهد. بنابراین بسیاری از آقایان عمل بینی طبیعی را به عمل بینی فانتزی ترجیح می دهند. فاصله بین لب و بینی در آقایان بیشتر از خانم ها است این نکته باید هنگام انجام جراحی رعایت شود.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
بستن