جراحی زیباییزیبایی

تزریق ژل چانه

تزریق ژل چانه ( جلوکشیدن چانه ) : فرم دهی و برجسته کردن چانه

تزریق ژل چانه یکی از روش های بدون جراحی فرم دهی ، برجسته کردن و جلو کشیدن چانه می باشد. زمانی که از نیمرخ به چهره فرد نگاه می کنیم باید چانه و لب در یک خط قرار بگیرند ، اگر چانه بیش از حد جلو و یا عقب باشد تاثیر زیادی در کاهش زیبایی چهره خواهد داشت بنابراین این دسته از افراد کاندیدای جراحی زیبایی چانه هستند. در این میان بسیاری از افراد دوست ندارند زیر تیغ جراحی بروند و به انجام  یکی از روش های غیر جراحی اقدام می کنند که یکی از پرطرفدارترین روش های فرم دهی چانه تزریق ژل می باشد. برای آشنایی بیشتر و بهتر با این روش به ادامه مطالب توجه نمایید.

 

تزریق ژل چانه
تزریق ژل چانه

تزریق ژل چانه چگونه انجام می شود

ابتدا برای اینکه تزریق کاملا بدون درد انجام شود با استفاده از کرم های موضعی محل مورد نظر را بی حس می کنند. سپس پزشک با توجه به فرم چانه فرد محل تزریق را مشخص کرده و با استفاده از سوزن های بسیار ظریف ژل را درون چانه تزریق می کند. تمام این مراحل در مدت زمان کمتر از نیم ساعت انجام می شود. پس از انجام تزریق فرد می تواند بدون هیچ مشکلی به انجام کارهای روزمره خود بپردازد.

آیا تزریق ژل عوارضی به همراه دارد؟

امروزه ژل ها در سه نوع موقت ، نیمه دائمی و دائمی با برندهای مختلف در بازار به فروش می رسد. ژل های دائمی ماندگاری بسیار زیادی دارند اما با توجه به عوارض جدی که به همراه دارد اصلا توصیه نمی شود. معمولا ژل های موقت به دلیل عوارض کمتر محبوب تر است این نوع ژل ها حدود 6 ماه الی 1 سال ماندگاری دارند. پس اگر ژلی که انتخاب می کنید از برند معتبر باشد و توسط یک متخصص تزریق شود هیچ گونه عوارضی به همراه نخواهد داشت تنها کمی تورم و قرمزی پس از تزریق مشاهده می شود که آن هم پس از چند روز از بین می رود.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
بستن