جراحی زیباییزیبایی

تزریق چربی زیر چشم

تزریق چربی زیر چشم برای رفع گودی زیر چشم

تزریق چربی زیر چشم یکی از تکنیک های رفع گودی زیر چشم می باشد که در آن از چربی بدن خود فرد استفاده می شود. به صورت طبیعی دو لایه چربی عمقی و سطحی در زیر پوست وجود دارد که با افزایش سن تنها لایه سطحی تحلیل رفته و موجب گودی و سیاه شدن زیر چشم می شود. با شل شدن بافت اطراف چشم کم کم چین و چروک ها نیز ظاهر می شوند که در نتیجه زیبایی چهره تا حد زیادی کاهش یافته و سن فرد بیشتر از آنچه که هست به نظر می رسد.

اگر شما نیز از این مسئله رنج می برید نگران نباشید امروزه از روش های مختلفی برای درمان گودی زیر چشم استفاده می شود که می توان به تزریق فیلر زیر چشم، لیفت دور چشم با نخ اشاره کرد. در این مطلب قصد داریم تا به توضیح تزریق چربی زیر چشم بپردازیم جهت کسب اطلاعات بیشتر تا انتهای مطالب همراه ما باشید.

 

تزریق چربی زیر چشم
تزریق چربی زیر چشم

تزریق چربی زیر چشم

ابتدا اندکی چربی از قسمت هایی مانند ران ، باسن و یا شکم خود فرد برمی دارند سپس آن را تصویه می کنند. این روش کاملا بدون درد و تحت بی حسی موضعی انجام می شود پس از بی حس شدن ناحیه مورد نظر پزشک با استفاده از سوزن های ظریف و مخصوص به ناحیه مورد نظر تزریق می کند. پس از انجام تزریق فرد می تواند به منزل بازگشته و پس از 2 روز استراحت به روال عادی زندگی خود ادامه دهد.

تزریق چربی روشی کاملا ایمن و بدون تهاجم است که عوارض جدی برای فرد ندارد تنها کمی ورم مشاهده می شود که آن هم پس از چند روز خود به خود از بین می رود. ماندگاری چربی نسبت به فیلر بیشتر بوده که به طور میانگین به 2 سال می رسد اما حدود 30 درصد از چربی تا یک دهه باقی می ماند که می توانید برای تثبیت و ترمیم مجدد اقدام کنید.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
بستن