جراحی زیباییزیبایی

انواع روش های لیفت سینه چیست؟

انواع روش های لیفت سینه :

در این مطلب می خواهیم به معرفی انواع روش های لیفت سینه ( سفت کردن سینه ) بپردازیم. بافت سینه به دلایل مختلفی مانند : افزایش سن ، کاهش و یا افزایش ناگهانی وزن ، شیردهی ، وراثت و غیره تحلیل رفته و حالت سفتی و جوانی خود را از دست می دهد. امروزه از روش های مختلفی برای درمان شلی و افتادگی سینه استفاده می شود که در ادامه مطالب برایتان آورده ایم جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید.

تکنیک های درمان شلی و افتادگی سینه عبارت اند از :

1 . جراحی لیفت سینه :

در این روش ابتدا متخصصین با استفاده از روش های مختلف بیمار را بیهوش می کنند سپس پزشک در مرحله اول نواحی مورد نظر را برش داده و بافت های آسیب دیده را جدا می کند. در مرحله دوم نوبت به سفت کردن پوست های باقی ماند است که پزشک این کار را با بالا کشیدن پوست انجام می دهد و در نهایت برش های ایجاد شده را با استفاده از بخیه می بندد.

2 . لیفت سینه با نخ :

لیفت سینه با نخ یکی از تکنیک های بدون جراحی سفت کردن سینه است که تحت بیحسی موضعی انجام می شود. در این روش ابتدا پزشک محل ورود و خروج نخ را با ماژیک علامت می زند و پس از بیحس شدن سینه نخ را با کمک سوزن های ظریف و مخصوص وارد پوست کرده و سینه را به سمت بالا می کشد و در نهایت نخ را از سمت دیگر خارج می کند.

این نکته را در نظر داشته باشید که تمامی روش های بدون جراحی لیفت سینه موقتی بوده و هر چند وقت یکبار به ترمیم نیاز دارد. ماندگاری این نخ ها حدود 6 ماه الی 1 سال است.

انواع روش های لیفت سینه
انواع روش های لیفت سینه

3 . انواع روش های لیفت سینه ( بالا بردن سینه با لیزر ) :

شاید شما هم مانند بسیاری از افراد با شنیدن کلمه لیزر به یاد موهای زائد بیفتید اما این دستگاه در موارد زیادی کاربرد دارد که یکی از آنها بالا کشیدن سینه می باشد. امواج دستگاه لیزر بافت های سینه را به تولید کلاژن وادار می کند که همین امر موجب سفت و جوان شدن سینه می شود. مدت زمان ماندگاری این روش حدود 1 سال می باشد.

4 . سفت کردن سینه با هایفوتراپی :

دستگاه هایفوتراپی نیز مانند لیزر به کلاژن سازی پوست کمک می کند با این تفاوت که در این دستگاه از امواج اولتراسوند استفاده می شود. این روش نیز تا 1 سال دوام دارد.

5 . درمان شلی و افتادگی سینه با تزریق چربی :

یکی دیگر از روش های بدون جراحی لیفت سینه تزریق چربی می باشد که در دو مرحله انجام می شود. در مرحله اول مقداری چربی با روش لیپوساکشن از بدن خود بیمار خارج کرده و با دستگاه مخصوص تصفیه می کنند.

در مرحله دوم چربی تصفیه شده را با استفاده از سرنگ های بسیار ظریف و مخصوص به نواحی مورد نظر تزریق می کنند. این روش نیز تحت بیحسی موضعی انجام شده و بیمار هیچ گونه درد و ناراحتی را احساس نمی کند. چربی ها معمولا تا 2 سال در بدن باقی مانده و پس از این مدت جذب بدن می شوند.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
بستن