جراحی زیباییزیبایی

انواع روش های لیفت باسن

انواع روش های لیفت باسن  ( بالا کشیدن باسن ) : درمان شلی و افتادگی باسن

لیفت باسن یا بالا کشیدن باسن روشی برای درمان شلی و افتادگی باسن می باشد که با تکنیک های مختلف جراحی و غیر جراحی انجام می شود.

بافت باسن به دلایل مختلفی از جمله افزایش سن ، کاهش ناگهانی وزن ، افزایش وزن ، وراثت و غیره حالت سفتی و جوانی خود را از دست داده و به مرور زمان دچار افتادگی می شود. اگر شما نیز دچار این مشکل هستید می توانید یکی از روش های زیر را برای سفت کردن باسن خود انتخاب کنید.

انواع روش های لیفت باسن عبارت اند از :

1 _ جراحی زیبایی باسن :

جراحی یک روش دائمی جهت بالا بردن باسن می شود. در این روش که تحت بیهوشی انجام می شود پزشک با ایجاد برش های لازم پوست اضافی را برداشته و پوست باقی مانده را نیز به سمت بالا لیفت می دهد. و در نهایت با استفاده از بخیه برش های ایجاد شده را می بندد.

2 _ لیفت باسن با نخ :

امروزه علاوه بر جراحی از تکنیک های غیر جراحی نیز برای بالا بردن باسن استفاده می شود که یکی از آنها لیفت با نخ می باشد. در این روش ابتدا با استفاده از کرم های موضعی باسن را بی حس می کنند سپس پزشک با استفاده از سوزن های مخصوص نخ های جذبی را وارد پوست کرده و آنها را به سمت بالا می کشد پس ازفرم دهی باسن نخ ها را از ناحیه دیگر خارج می کند.

لیفت باسن
لیفت باسن

3 _ سفت کردن باسن با هایفوتراپی :

در این روش امواج اولتراسوند با شدت بالا به سمت باسن تابیده می شود و بدن نیز در واکنش به این موضوع شروع به کلاژن سازی می کند در نهایت بافت های جدید جایگزین بافت های قدیمی شده و پوست باسن سفت و جوان می شود.

4 _ تزریق ژل به باسن :

یکی دیگر از روش های غیر جراحی بالا بردن باسن تزریق ژل می باشد. پس از بی حس کردن باسن پزشک با استفاده از سوزن های بسیار نازک ژل را به نواحی مورد نظر تزریق کرده و به باسن فرم می دهد.

5 _ تزریق چربی به باسن ( لیفت برزیلی ) :

این روش کاملا شبیه تزریق ژل است با این تفاوت که در تزریق چربی به جای ژل های مخصوص از چربی بدن خود بیمار استفاده می شود. بنابراین ابتدا با روش لیپوساکشن مقداری چربی از ناحیه شکم یا پهلو خارج کرده و آن را در دستگاه مخصوص تصفیه می کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
بستن